KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442428
nr 1344 2428
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Etsning, Ej signerad. Motivet: 29x23,5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:24:39
1.000 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall